1% dla naszego przedszkola

/images?q=tbn:ANd9GcT7TV2Lic1Qout3AS0OXR3Fx71G_4gC3FISu_vRESMLEDAhklt1Ww

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi

.

.

Drodzy Rodzice i Przyjaciele Przedszkola

Rada Rodziców Gminnego Przedszkola podpisała porozumienie z Fundacją Studencką „Młodzi - Młodym". Na mocy tego porozumienia możecie państwo wspierać nasze przedszkole, przekazując 1% podatku podczas wypełniania formularza PIT. W związku z tym zwracamy się z gorącą prośbą do rodziców, pracowników i sympatyków przedszkola o dokonywanie 1 % odpisu od podatku na rzecz w.w. Fundacji. Cała kwota jaką Państwo przekażecie do odpisu trafi do budżetu przedszkola i zostanie wydana na zakup zabawek i pomocy dydaktycznych dla Waszych dzieci.

Aby przekazać 1% należy wypełnić odpowiednią rubrykę w wybranym formularzu PIT. Numer KRS 0000270261 oraz w rubryce „Cel szczegółowy" należy wpisać GP ŁAPCZYCA 4919

Pamiętajcie Państwo, że ten 1% i tak oddajemy państwu, ale przekazując go FSMM macie możliwość wsparcia nasze przedszkole. Nawet niewielką kwotę warto przekazać na ten cel, gdyż z wielu kilkuzłotowych wpłat może uzbierać się znacząca suma, dzięki której będziemy mogli zapewnić Waszym dzieciom lepsze warunki w przedszkolu. Zachęćcie Państwo swoich bliskich i znajomych by przekazali swój 1% właśnie na rzecz naszych przedszkolaków!

Wszystkie informacje nt. Fundacji Studenckiej „Młodzi –Młodym” oraz prosty w obsłudze program ułatwiający samodzielne rozliczenie podatkowe znajdziecie Państwo na stronie
www.fsmm.pl

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

CCF201502_wxwhwep